Muay Thai 4.Levent Spor Salonu, Muay Thai Kursu

Muay Thai 4.Levent Spor Salonu, Muay Thai Kursu’ muzda birebir antremanlar yapılmaktadır. Tayland milli sporu olan Muay Thai, Kick Boks gibi zorlu ve eğlenceli bir dövüş sporudur. Daha önce dövüş sporları ile ilgilenmediyseniz veya başlamak için yeterli motivasyonunuz yoksa endişelenmeyin. Profesyonel Muay Thai koçlarımız başlangıç seviyesindeki sporcular için programlanmış ısınma, güç ve kardiyovasküler antrenmanlar ile Muay Thai sporuna adaptasyon sürecinizi kontrol ediyor olacak.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda birebir FitnessPilates,  CrossFit  ve  Kick Boks programlarımız ve  Yoga  grup derslerimize katılabilirsiniz.

Muay Thai 4.Levent Birebir Muay Thai Antremanları

Muay Thai 4. Levent’ te Ringe Hazırlan!

Deneyimli bir dövüşçüyseniz zorlu bir mücadele ile ringde terlemeye hazır olun. Keyifli ve egosuz bir ortamda ringe çıkarak günün stresini atabilirsiniz

Muay Thai sporunu daha önce deneyimlemediyseniz antrenörünüzle pozisyon alma, denge, ayak çalışması, engelleme ve kombinasyonlar gibi temel Muay Thai tekniklerini öğrenerek başlarsınız. Antrenörlerimiz performans direncinizi arttırmak için programlanmış şınav, mekik, çömelme itme ve diğer vücut ağırlık egzersizleri ile ilerlemenizi takip eder ve sporcular dizlerini, dirseklerini ve ellerini kullanmayı öğrenerek ringe hazırlanır.

Muay Thai 4.Levent Spor Salonumuzda Üyelik

Muay Thai 4. Levent Spor Salonu’ muzda birebir antremanlara 10 derslik veya 20 derslik üyelikle katılabilirsiniz.

FİT İSTANBUL’ da yıl boyu sürecek zorunlu üyelikler ve bağlayıcı sözleşmelerle karşılaşmazsınız. Antrenörünüz ile belirleyeceğiniz çalışma gün ve saatleri ile kendi rutininizi oluşturarak antremanlara devam edebilirsiniz.

Salonumuz erken saatlerde açılır ve akşam geç geç saatlere kadar çalışmalarını sürdürür. Haftanın tüm günlerinde programlarımız devam etmektedir.

Muay Thai Nedir ?

Muay Thai genellikle savunma sanatı olarak kabul edilir. Bununla birlikte Budizm inancına göre manevi bir yöne de sahiptir.  Muay Thai sporu güçlü bir egzersiz programıdır ve kardiyovasküler dayanıklılık sağlar, sadece yumruk atma ve boks teknikleri değil, sert tekme, diz ve dirsek vuruşlarını içerir. Ayakla mücadele içeren bu fiziksel ve zihinsel disiplin, “yumrukların, dirseklerin, dizlerin ve ayakların birlikte kullanılmasıyla karakterize edilen “sekiz uzuvların sanatı” olarak bilinir. Muay Thai’nin amacı, sporcunun yüksek kardiyovasküler dayanıklılıkla, kişisel ve fiziksel gelişimine yardımcı olmaktır.

FİT İSTANBUL’ da Muay Thai

Muay Thai 4.Levent’ te kişiselleştirilmiş birebir Muay Thai antremanları ile çalışıyoruz ve antremanların seviyenize uygun olmasına dikkat ediyoruz. İster ilk kez bir boks eldiveni takıyor olun, ister deneyimli bir dövüşçü… hedeflerine ulaşmana yardım etmek için buradayız.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

MUAY THAI 4. Levent’ te ücretsiz deneme dersine bekleriz.

Muay Thai 4.Levent Spor Salonu’ muzdaki Branşları İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz.