4.Levent Yoga Kursu, Yoga Stüdyosu ve Yoga Grup Dersleri

4.levent Yoga Kursu ‘muzda geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen meditasyon yöntemi olan yoga dersleri yapılmaktadır.

Günümüzde birçok kişi ruhunu arındırmak ve uzun bir meditasyon sürecinde ihtiyacı olan fiziksel güç ve dayanıklılık için yoga eğitimlerine katılmaktadır. Yogayı, yalnızca güç ve esneklik sağlama egzersizi olarak değerlendirmek çok doğru değildir. Tabi ki Yoga derslerinde vücudunuzu farklı pozisyonlarda eğiterek duruş teknikleri öğrenirsiniz ancak Yoga sadece fiziksel duruştan daha fazlasıdır ve ruhsal dönüşüm için güçlü bir araçtır. Yoga yaparken beden hareketleri ve zihin dalgalanmalarını nefes ritmimize bağlarız. Zihnimizi, bedeni ve nefesi birbirine bağlamak, dikkatimizi içe yönlendirmemize yardımcı olur. Bu içsel yolculuk sürecinde kendimizi ve düşünce kalıplarımızı, onları etiketlemeden, değerlendirmeden veya değiştirmeye çalışmadan tanımayı öğreniriz. Ruhumuzu dinlendirirken yaşadıklarımızı da daha iyi değerlendiririz.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda sertifikalı, uzman eğitmen ve antrenörlerimizle  Pilates,   Fitness,   Kick Boks,   CrossFit  ve  Muay Thai branşlarına da katılabilirsiniz.

4.Levent Yoga Kursu’ na Başlamak İçin Neye İhtiyacın Var ?

4. Levent Yoga Kursu’na başlamak için ihtiyacınız olan şey tek istekli olmanız ! Bir çift spor ayakkabıya bile ihtiyacınız yok çünkü yoga yaparken ayaklarınız çıplak olacak. Birçok insan yogaya başlamak için esnek bir vücuda sahip olması gerektiğini düşünür oysa zihinsel olarak meditasyona hazırsanız yoga derslerine katılabilirsiniz. Yoga dersleri 45 dakika ile 90 dakika arasındadır ve nefes egzersizleriyle başlar. Nefes yoga da herşeydir. Diğer bir deyişle “yoga nefestir “. Doğru nefes teknikleri ile yapılan ve fiziksel hareketleri içine alan geleneksel yoga dersleri depresyon, anksiyete ve stresi yönetmek için birebirdir.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

4.Levent Yoga Kursu ve Yoga Dersleri Üyelik Sistemimiz

Yoga’ya başlamaya karar verdiyseniz Yoga Stüdyomuzda özel yoga derslerimize 10 derslik üyelik ve 20 derslik üyelikle katılabilirsiniz. Derslere arkadaşınız, eşiniz veya yakınınızla birlikte katılmak istiyorsanız yoga düet ders ( iki öğrenci, bir eğitmen ) seçeneğimiz size uygun olabilir.

Her Pazar 9.30 – 10.45  Arası Yoga Grup Dersleri !

FİT İSTANBUL’ da her pazar yoga grup dersleri var ! Pazar gününe iyi başlamak, meditasyon ve ruhsal dinginlik için keyifli bir ortamda yoga yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kontenjan için lütfen iletişime geçin.

4. Levent Yoga Kursu ve Diğer Spor Branşlarımız

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.