4.Levent Spor Salonu, Birebir Spor Programları

Özel Fitness, Pilates, Dersleri, Crossfit, Kick Boks Antremanları

4.Levent Spor Salonu FİT İSTANBUL, kişiye özel Fitness, Pilates, Yoga dersleri, Crossfit, Kick Boks, Muay Thai antremanları ile birebir hizmet veren yüksek kaliteli bir spor salonudur. Salonumuzda birebir dersler ile kişiye özel programlanmış tüm branşlarda, alanında uzman, sertifikalı eğitmenler ve profesyonel antrenörler ile hizmet verilmektedir. Açık ve kapalı spor alanlarımız üyelerimiz için en etkili egzersiz ve antreman programlarına uygun son teknoloji ekipman donanımına sahiptir. Deneyimli kadromuz sunduğumuz mükemmel olanaklardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için yanınızda olacak!

Kişisel Antrenörünüz ile Sağlıklı, Zinde ve Formda Kalın!

FİT İSTANBUL profesyonelleri olarak, üyelerimizin bizimle geçirdikleri zamandan ne beklediğini biliyoruz. Egzersiz yapmak için motive edici bir ortam yaratan ekibimiz, eğlenceli ve sıkı bir spor deneyimi için özelleştirilmiş antreman programları ile çalışır. Antrenörlerimiz, güç, kardiyo, hareketlilik ile zihinsel gevşemenin stratejik bileşimini sunan kapsamlı çalışmalar için tutkuludur. Sağlıklı olmak, spor salonuna gitmekten daha fazlasıdır bu yüzden tüm spor branşlarında odak noktamız, sporu bir yaşam biçimi haline getirmek için sağlam bir temel oluşturmaktır.

Hedefleriniz ne olursa olsun, FİT İSTANBUL’da size yardımcı olabiliriz. Zinde, sağlıklı ve formda kalmak için spor yapmaya karar verdiyseniz büyüyen topluluğumuza katılın !

4.Levent Spor Salonu FİT İSTANBUL’ da Üyelik

FİT İSTANBUL özel Fitness, Pilates, Yoga dersleri ve CrossFit, Kick Boks ve Muay Thai Antremanları için üyeleri ile birebir çalışma sistemini benimsemiştir. Salonumuzda tüm branşlara 10 Derslik ve 20 Derslik özel üyelikle katılabilirsiniz. Dilerseniz 2 üye ve bir antrenörle sürdürülen düet eğitimlerimiz de mevcuttur. Kişisel antrenörünüz ile esnek zaman dilimleri için çalışma programı belirleyebilirsiniz. Böylece yoğun iş hayatı, aile ve ve sosyal yaşantınızdan ödün vermeden spor yapma fırsatınız olur. Kişisel antrenörünüz fiziksel özellikleriniz, kondisyon durumunuz ve spor geçmişinize bağlı olarak özel egzersiz rutini ile en verimli ve etkili antreman programını belirleyecektir. Salonumuz haftanın tüm günlerinde üyelerimize açıktır. Tercih ve beklentiniz ne olursa olsun size en eygun egzersiz deneyimini oluşturmak için buradayız.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

4.Levent Spor Salonu’muzdaki Branşlarını İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz.