[instagram-feed]

4.Levent Spor Merkezi, Kişiye Özel Spor Programları

4.Levent Spor Merkezi FİT İSTANBUL sonuç odaklı egzersiz konusunda uzmanlaşmış İstanbul’un en kaliteli spor merkezlerinden biridir. Salonumuzda birebir dersler ile kişiye özel programlanmış Pilates,   Fitness,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit   ve   Muay Thai  branşları bulunmaktadır. Alanında uzman sertifikalı eğitmenler ile antrenmanlardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan yüksek kaliteli ekipmanlara sahibiz. Kardiyovasküler, kuvvet antrenmanı ve fonksiyonel antrenman ihtiyaçlarınız için hedefleriniz, yaşınız ve spor geçmişiniz ne olursa olsun birebir derslerle aktif sporun içinde üst düzey hizmet alırsınız.

 

 

 

4.Levent Spor Merkezi Spor Branşlarını İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fitness, Pilates, Crossfit, Kick Boks, Muay Thai Dersleri

4.Levent Spor Merkezi FİT İSTANBUL, profesyonel antrenörler ve yüzlerce spor tutkunu ile birlikte sağlıklı ve zinde kalmak için çalışan bir topluluktur. Açık ve kapalı spor alanları bulunan FİT İSTANBUL da antremanlar rahat ama sıkı bir çalışma disiplini ile düzenlenir. Spora yeni başlayanlardan deneyimli sporculara kadar her seviyede mümkün olan en iyi antrenman deneyimini sunar! Spor yapmaya FİT İSTANBUL’ da başladığınızda antrenman rutinleriniz, kardiyovasküler antrenmanı ile birleştirilerek hedeflerinize göre yaşam ve zindelik planınıza uygun bir program oluşturulacaktır. Zinde kalmak, kilo vermek, kondisyon seviyenizi korumak veya antrenman yapmak için kişiselleştirilmiş egzersiz programlarımıza katılabilirsiniz.

 

 

4.Levent Spor Merkezi FİT İSTANBUL Üyelik

FİT İSTANBUL kişiselleştirilmiş Fitness, Pilates, Yoga dersleri ile CrossFit, Kick Boks ve Muay Thai Antremanları için üyeleri ile birebir çalışma sistemini benimsemiştir. Salonumuzda seçtiğiniz branşa özel programa 10 Derslik ve 20 Derslik üyelikle katılabilirsiniz. Dilerseniz 2 üye ve bir antrenörle sürdürülen düet eğitimlerimiz de mevcuttur. Esnek antreman zamanlarını yoğun iş hayatı, aile ve ve sosyal yaşantınızdan ödün vermeden belirleyebilirsiniz. Kişisel antrenörünüz fiziksel özellikleriniz, kondisyon durumunuz ve spor geçmişinize bağlı olarak özel egzersiz rutini ile en verimli ve etkili antreman programını belirleyecektir. Salonumuz haftanın tüm günlerinde üyelerimize açıktır. Güne zinde bir başlangıç yapmak için erken saatlerde ya da iş çıkışı antreman ve egzersizlere katılarak günün stresini atabilirsiniz. Tercih ve beklentiniz ne olursa olsun size en eygun programı oluşturmak için buradayız.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.