4.Levent Reformer Pilates Salonu, Pilates Özel Ders

4.Levent Reformer Pilates Salonumuzda özel pilates dersleri, odaklanma, konsantrasyon ve vücut bilincinin artırılmasına yardımcı olan denge ve koordinasyonunuzu geliştirmenize yönelik yapılmaktadır.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda Pilatesin’ in yanı sıra  Fitness,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit   ve   Muay Thai branşları bulunmaktadır.

Hayatınızda

Reformer Pilates’ e Yer Açın

Mevcut olan en uyarlanabilir ve etkili egzersiz ekipmanlarından biri olan Reformer Pilates, mümkün olandan daha fazla hareket mukavemeti kazanmanıza izin verir. Evet hareketler nispeten yorucudur ancak kondisyon seviyeniz ne olursa olsun, spor yapıp forma girerken keyif aldığınızı hissedeceksiniz.

Reformer Pilates’e heyecan verici yaklaşımımız güçlü bir Pilates temelini aşılamak için tasarlanmıştır. Hayatın stresi içerisinde kendinize vakit ayırmak, sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmak için Reformer Pilates’ e başlamaya karar verdiyseniz 4.Levent’ teyiz!

Pilates yapmaya başladığınızda 10 derste daha iyi hissedeceksiniz, 20 derste daha iyi görüneceksiniz ve 30 derste tamamen yeni bir vücuda sahip olacaksınız.   Joseph PILATES

Reformer Pilates Özel Ders Üyelik

Özel Reformer Pilates Dersleri için birebir çalışmalarımız 10 derslik üyelik ve 20 derslik üyelik şeklindedir.

Sporun hayatımızda gereklilik olduğu kadar keyifle yapılmasının önemine inanıyoruz. Bu yüzden kontratlara bağlı kalmadan keyifle derslere katılmanızı tercih ederiz. Salonumuz haftanın tüm günleri açıktır.

4.Levent Reformer Pilates stüdyomuzda özel pilates dersleri kişiye özel egzersiz planı oluşturarak yapılır. Profesyonel Pilates eğitmeniniz ile dersleriniz vücut direncinize bağlı olarak ilerleme gösterir. Hedeflenen kas kitlesi, kilo verme, esnek ve dengeli bir vücut formu oluşturmak için belirlenen programa düzenli olarak devam etmelisiniz.

Reformer Pilates, egzersiz yapmaktan çok vücudu kontrol altına almaya odaklanan bir egzersiz biçimidir. En basit harekete bile odaklanarak çalışmanız,  egzersizin amaçladığı kasları doğru çalıştıracağınız anlamına gelir. Reformer Pilatase yeni başlayanlar ilk haftalarda kas ağrıları yaşasa da vücut zamanla hareketlere daha fazla alışacaktır.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

4.Levent Reformer Pilates Stüdyomuzda ücretsiz deneme dersine bekleriz.

4. Levent Pilates Salonumuzdaki Pilates Derslerini İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.Levent Reformer Pilates Stüdyomuzda Diğer Branşlar

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.