4.Levent Pilates Salonu Özel Pilates Dersleri

Özel Pilates Dersleri için birebir çalışmalarımıza 10 derslik üyelik ve 20 derslik üyelik ile katılabilirsiniz. Dilerseniz iki öğrenci ile katılımın olduğu düet ders üyeliklerimiz ( iki öğrenci ve eğitmen ) mevcuttur. Sporun hayatımızda gereklilik olduğu kadar bir keyifle yapılmasının önemine inanıyoruz. Bu yüzden kontratlara bağlı kalmadan keyifle derslere katılmanızı tercih ederiz. 4.levent Pilates Salonumuzda kişisel pilates eğitmeniniz ile yapacağınız ders programı ile müsait zamanlarınızda derslere katılabilirsiniz. Salonumuz haftanın 7 günü açıktır.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda Pilates’ in yanı sıra   Fitness,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit   ve   Muay Thai branşları bulunmaktadır.

4. Levent Pilates Salonumuzdaki Pilates Derslerini İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Birebir Pilates Dersleri ile Kilo Verin, Forma Girin

Pilates Kilo Vermenize Yardımcı Olur mu?

Pilates, kasları güçlendiren bir egzersiz şekli olduğundan, vücudunuzun belirli bölgelerini, özellikle karnınızı, bacaklarınızı ve kalçalarınızı inceltmenize ve tonlandırmanıza yardımcı olur. Pilates’in aerobik veya kardiyovasküler bir egzersiz olarak sınıflandırılmadığını unutmayalım; bu sebeple etkili kilo kaybı için Pilates egzersizlerinizi düzenli aerobik (fitness) bir aktivite ile birleştirmelisiniz.

4.Levent Pilates salonumuzda birebir pilates dersleri tamamen kişiye özel olarak uygulanır. Hedeflenen kas kitlesi, kilo verme, esnek ve dengeli bir vücut formu için belirlenen programa uymalı ve aynı zamanda beslenme düzenimize dikkat etmeliyiz.

4. Levent Pilates Salonumuzdaki Diğer Branşları İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.