4.Levent Pilates Salonu Özel Pilates Dersleri

4.Levent Pilates Salonumuzda temel pilates dersleri vücudunuzu sağlamlaştırıp güçlendirmenize yönelik programlanmıştır. Pilates egzersizleri konsantrasyon, kontrol, akış, nefes teknikleri ile birbirine bağlıdır. Pilates derslerimizde Pilates’in yalnızca egzersiz yapmak için bir mücadele değil daha çok odaklanma, forma girme ve doğru kas gruplarını kullanarak hareketlerin koordinasyonunu deneyimlemenizi hedefleriz.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda Pilates’ in yanı sıra   Fitness,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit   ve   Muay Thai branşları bulunmaktadır.

4.Levent Pilates Salonumuzda Üyelik Nasıl Olur?

Özel Pilates Dersleri için birebir çalışmalarımıza 10 derslik üyelik ve 20 derslik üyelik ile katılabilirsiniz. Dilerseniz iki öğrenci ile katılımın olduğu düet ders üyeliklerimiz ( iki öğrenci ve eğitmen ) mevcuttur. Sporun hayatımızda gereklilik olduğu kadar bir keyifle yapılmasının önemine inanıyoruz. Bu yüzden kontratlara bağlı kalmadan keyifle derslere katılmanızı tercih ederiz. 4.levent Pilates Salonumuzda kişisel pilates eğitmeniniz ile yapacağınız ders programı ile müsait zamanlarınızda derslere katılabilirsiniz. Salonumuz haftanın 7 günü açıktır.

 

Pilates yapmaya başladığınızda 10 derste daha iyi hissedeceksiniz, 20 derste daha iyi görüneceksiniz ve 30 derste tamamen yeni bir vücuda sahip olacaksınız. Joseph PILATES

4. Levent Pilates Salonumuzdaki Pilates Derslerini İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Birebir Pilates Dersleri ile Kilo Verin, Forma Girin

Pilates Kilo Vermenize Yardımcı Olur mu?

Pilates, kasları güçlendiren bir egzersiz şekli olduğundan, vücudunuzun belirli bölgelerini, özellikle karnınızı, bacaklarınızı ve kalçalarınızı inceltmenize ve tonlandırmanıza yardımcı olur. Pilates’in aerobik veya kardiyovasküler bir egzersiz olarak sınıflandırılmadığını unutmayalım; bu sebeple etkili kilo kaybı için Pilates egzersizlerinizi düzenli aerobik (fitness) bir aktivite ile birleştirmelisiniz.

4.Levent Pilates salonumuzda birebir pilates dersleri tamamen kişiye özel olarak uygulanır. Hedeflenen kas kitlesi, kilo verme, esnek ve dengeli bir vücut formu için belirlenen programa uymalı ve aynı zamanda beslenme düzenimize dikkat etmeliyiz.

4. Levent Pilates Salonumuzdaki Diğer Branşları İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Özel Pilates Dersleri ile Pilatesi Deneyimleyin !

Pilates Nedir, Kimler Pilates Yapabilir ?

Pilates, vücudu güçlendirmeye ve çekirdek kuvveti geliştirmeye yoğunlaşan bir egzersiz sistemidir.Genel zindeliği geliştirmeye yardımcı olur. Pilates, Yoga’ya benzer şekilde duruş, denge ve esnekliğe odaklanır. Pilates’te sakatlanma ihtimali  egzersiz biçimlerinden çok daha düşüktür. Pilates, zihin-beden bağlantısına odaklanır. Çeşitli egzersizleri yaparken zihniniz, nefes alıp verme şeklinizin ve vücudunuzun hareket şeklinin sürekli farkında olmalıdır.

Pilates hafif bir antreman  veya zorlu bir antrenman sağlamak için modifiye edilebildiğinden, çoğu insan bu egzersiz sisteminde problem yaşamaz. Hem yeni başlayanlar hem de düzenli olarak egzersiz yapan insanlar için uygundur. Eğer başlangıç ​​seviyesindeyseniz temel hareketlerle başlayabilir ve sonrasında daha gelişmiş hareketler üzerinde çalışabilirsiniz.  4.Levent Pilates Salonumuzda kişisel pilates eğitmeninizle Pilatese başladığınızda şüphesiz ilerleme katedersiniz. Pilates eğitmeniniz bilinçli hareketlerle, herhangi bir sakatlanmayı önlemek için egzersizleri doğru yaptığınızdan emin olur.

 

4.Levent Pilates ve Yoga Dersleri

Yoga Sınıfları ve Pilates Sınıfları Arasındaki Fark Nedir?

Yoga ve Pilates arasında her ikisi de zihin-beden bağlantısına odaklandıkları gibi benzerlikler olsa da, yoga daha çok ruhsal refah üzerine odaklanma eğilimindedir. Pilates daha rahatlatıcı bir egzersiz şeklidir, Pilates ise tonlama ve güçlendirmeye odaklanan fiziksel bir programdır.

4.Levent Pilates Salonu Fit İstanbul’da, özel Pilates ekipmanına sahip birden çok özel sınıf düzenlenmiştir. Özel stüdyolarımızda bire bir ilgi görürsünüz ve eğitmeniniz farklı egzersizleri özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlamaktadır.

 

Pilates Dersleri Fizik Tedavi İçin Faydalı mı?

Birçok rehabilitasyon kliniği ve sağlık merkezi şimdilerde Pilates’i bir fizik tedavi şekli olarak sunmaktadır. Araştırma, Pilates’in Kronikleşmiş boyun ve sırt ağrısı, kalça veya diz protezi, çoklu, skolyoz gibi sakatlık ve hastalıklar için etkili bir tedavi olabileceğini bilinmektedir. Ayrıca, bazı sakatlık tedavisinden sonra tekrar forma girmesi gereken sporcular, dansçılar ve diğer spor profesyonelleri için mükemmel bir egzersiz sistemidir.. Pilates düşük etkili bir egzersiz olduğundan, eğitimli ve nitelikli bir eğitmeniniz sayesinde vücudunuzun belirli bölgelerinde çalışmak için uyarlanabilir.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

4.Levent Spor Merkezi FİT İSTANBUL da ücretsiz Pilates deneme dersine bekleriz.