4.Levent Kick Boks Salonu Birebir Kick Boks Antremanları

4.Levent Kick Boks Salonu‘ muzda fiziki olarak daha güçlü hissetmek isteyenler için profesyonel olarak birebir Kick Boks antremanları yapılmaktadır. 4.Levent Spor Salonu‘ muzda ayrıca fiziksel uygunluk ve kişisel tercihlerinize göre birebir FitnesPilates,  CrossFit ve Muay Thai programlarımız ve Yoga grup derslerimize katılabilirsiniz.

Kick Boks, dövüş sanatları teknikleri ile yapılan hızlı ve tempolu bir spordur. 4.Levent Kick Boks Salonu antrenörleri yüksek enerjili bu sporu hem yeni başlayanlar hem de deneyimli sporcular için tutkulu bir hale getiriyor. Eğlenceli ve zorlu çalışmalarda sporcularımızın dayanıklılık kazanması, kondisyon, esneklik, kas oluşumu ve kalori yakmasına yönelik profesyonel antremanlar yapılmaktadır. Hem spor yapıp hem de günün stresini atmak isteyenler için genç ve dinamik kadromuzla son derece eğlenceli bir ortamda Kick Boks yapma olanağı bulursunuz.

4.Levent Kick Boks Salonumuzda Üyelik

4.Levent Kick Boks Salonu FİT İSTANBUL, bağlayıcı sözleşmeler ile zorunlu üyelikleri reddeden bir çalışma sistemi benimsemiştir. Belirlenen programlara uyulması ve antremanlara düzenli olarak devam edilmesi vücudun gelişmesi açısından şüphesiz etkili olmaktadır.

Kick Boks derslerinde birebir çalışmalarımız 10 derslik üyelik sistemi ve 20 derslik üyelik sistemi şeklinde planlanmaktadır. Kişisel antrenörünüz ile belirleyeceğiniz çalışma gün ve saatleri ile kendi rutininizi oluşturarak derslere katılabilirsiniz. Salonumuz güne zinde bir başlangıç yapmak isteyen üyelerimiz için erken saatlerde kapılarını açar ve akşam geç geç saatlere kadar çalışmalarını sürdürür. FİT İSTANBUL’ da spor gerçek bir tutkudur ve bu tutkuyu bizimle paylaşan üyelerimizle haftanın tüm günlerinde programlarımız devam etmektedir.

Kick Boks Vücudumuzu ve Hayatımızı Nasıl Değiştirir ?

4.Levent Kick Boks Salonu’ muzda üyelerimiz zorlu Kick Boks antremanlarını dayanıklılık ve konsantrasyon için bir meydan okuma olarak değerlendiriyor !  Kick Boks şüphesiz hızlı kilo vermek isteyen kişiler için en etkili spordur. Kick Boks yaparken 30 dakika kadar kısa bir sürede diğer egzersizlerde olduğundan daha fazla kalori yakarsınız ancak yüksek yoğunluklu Kick Boks antremanları, vücudun hareket etmesini sağlayan hızlı kombinasyonlarla başlangıçta kişileri oldukça zorlamaktadır.  Kick Boks sporunda başarılı olmanın anahtarının uyanık olmak ve antremana odaklanmak olduğunu söyleyebiliriz. Güçlü konsantrasyon, hareketlere ayak uydurmanıza ve kombinasyonları kolayca birleştirmenize yardımcı olur.

Kick Boks aynı zamanda harika bir zihinsel egzersiz ve büyük bir stres gidericidir. Başlangıçta yumruk atmak veya bir kum torbasına tekrar tekrar vurmak gibi görünse de araştırmalar ciddi nörolojik faydaları olduğunu göstermiştir. Kötü bir gün geçiriyorsanız, Kick Boks antremanı günün stresini azaltmak için mükemmel bir tercih olabilir.

4.Levent Kick Boks Salonumuzdaki Branşları İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfayı ziyaret edebilirsiniz.