4.Levent Hamile Pilatesi, Özel Pilates Dersleri

4.Levent Hamile Pilatesi, özel pilates dersleri anne adayları için odaklanma, konsantrasyon ve vücut bilincinin artırılmasına yardımcı olan denge ve kondisyonu geliştirmeye yönelik çalışmalar şeklinde yapılmaktadır. Hamile Pilatesi, hamileliğiniz boyunca kilonuz ve denge merkezinizin değişmesiyle oluşan ağrı ve kasılmaları en aza indirerek rahat bir hamilelik süreci geçirmenize yardımcı olur.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda Pilates’ in yanı sıra  Fitness, Yoga, Kick Boks, CrossFit  ve  Muay Thai  branşları bulunmaktadır.

Hamilelikte Pilates

Bir kadının hayatındaki en önemli deneyimlerden biri olan hamilelik, birçok duygu ve fiziksel dönüşümün olduğu zorlu bir dönemdir. Açık bir zihin ve sağlıklı bir beden için mükemmel bir egzersiz türü olan Pilates, doğru nefes almayı ve daha verimli dinlenmeyi öğretir. Hamile bir kadının kendini olabildiğince iyi hissetmesi, kortizol (stres hormonu)  seviyesini azaltır ve anne adayının hamileliğinden keyif almasına yardımcı olur.

Hamile Pilatesi Birebir Derslerimiz

Hamilelik sürecinde pilates yapmak stresi azaltmak için eğlenceli bir yoldur.

4.Levent Hamile Pilatesi derslerimiz, pilates eğitiminizden en verimli şekilde yararlanmanızı sağlayacak rahat ve samimi bir ortamda sizi anneliğe hazırlarken, kendinize ve bebeğinize odaklanmanıza yardımcı olur. Vücutlarını tonlamak ve güçlendirmek isteyen anne adayları için özel hamile pilatesi dersleri vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerji ve uygunluk seviyenize göre kişiye özel olarak programlanır. Profesyonel pilates eğitmeniniz ile seanslarda güvenli, bütünsel ve eksiksiz bir egzersiz programı ile kas sistemini güçlendirir, duruş geliştirir, esnekliği arttırır ve enerjili hissetmenizi sağlar.

Hamile Pilatesi Özel Ders Üyelik

Anne adayları için özel Hamile Pilatesi Dersleri birebir çalışmalarımız 10 derslik üyelik ve 20 derslik üyelik şeklindedir. 4.Levent Hamile Pilatesi stüdyomuzda dersler kişiye özel egzersiz planı oluşturarak yapılır. Profesyonel Pilates eğitmeniniz ile egzersiz programları hamilelik sırasında problem yaratabilecek karın, sırt ve pelvik taban kaslarınızı güçlendirmeye yönelik yapılır. Salonumuz haftanın tüm günleri açıktır.

4.Levent Hamile Pilatesi Dersleri ile Anneliğe Hazırlanın

Hamileliğiniz sırasında kendinize zaman ayırmanın her zaman kolay olmadığını anlıyoruz. Hamileyseniz ya da hamile kalmayı planlıyorsanız, formda ve sağlıklı kalmanın, hem sizin hem de büyüyen bebeğiniz için kalp sağlığı, kas gücü ve dolaşımınızı iyileştirmek için önemli bir yeri vardır. Pelvik kasları güçlendirmeye, dolaşımını arttırmaya ve hamilelik sırasında genel rahatlığı arttırmaya yardımcı olan pilates dersleri hamileliğiniz sırasında bedeniniz ve zihniniz arasında pozitif ve güçlendirici etki gösterir. Profesyonel pilates eğitmenlerimiz ile yapacağınız bilinçli pilates eğitimleri tamamen güvenlidir ve vücudunuza uyum sağlamanın, kas tonunu korumanın ve kendinizi doğuma ve  anneliğe hazırlamanın harika bir yoludur.

FİT İSTANBUL 4.Levent’te hamile pilatesi dersleri ile hamileliğin olağanüstü değişikliklerinden geçerken vücudunuzu nasıl tonlandıracağınızı ve güçlendireceğinizi öğrenin!

Pilates yapmaya başladığınızda 10 derste daha iyi hissedeceksiniz, 20 derste daha iyi görüneceksiniz ve 30 derste tamamen yeni bir vücuda sahip olacaksınız.   Joseph PILATES

4. Levent Pilates Salonumuzdaki Pilates Derslerini İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.Levent Hamile Pilatesi Stüdyomuzda Diğer Branşlar

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.