4.Levent Fitness Salonu Birebir Fitness Dersleri

4.Levent Fitness Salonu FİT İSTANBUL, Fitness ile fiziksel olarak formda kalmak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen kişilere özel antreman programları ile çalışır. 4.Levent Spor Salonu‘ muzda Fitness’ ın yanı sıra   Pilates,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit  ve  Muay Thai   branşlarında uzman, sertikalı eğitmenlerimiz ile çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Kişisel Fitness Antrenörü ile Bölgesel Zayıflama ve Kilo Verme

4.Levent Fitness salonu’ muzda fitness programları kapsamında ölçümlemeniz yapılarak fitness seviyeniz tespit edilir. Fitness ve diğer spor branşlarımızda fiziksel uygunluk koşullarının incelenmesi oldukça önemlidir. Bu koşullar kardiyovasküler fitness, kas gücü, kas dayanıklılığı, vücut kompozisyonu ve esneklik olarak değerlendirilir. Böylece, her bir koşulu ne kadar iyi gerçekleştirdiğini belirleyerek bir kişinin fiziksel olarak uygun olup olmadığını anlayabiliriz. Sonuçlara göre, fitness programınız hazırlanarak periyotlanır. Fitness özel ders program ve periyotlaması doğrultusunda personal trainer tarafından kilo verme, bölgesel zayıflama, kas gelişimi sağlanır.

4.Levent Fitness Salonumuzda Üyelik Sistemi

Gün içerisinde zinde kalmak isteyenler için 4. Levent fitness salonu, iş hayatınızdan artakalan zamanları değerlendirme olanağı sağlar.

Fitness programlarında birebir çalışmalarımız 10 derslik üyelik sistemi, 20 derslik üyelik sistemi ve düet ders ( iki öğrenci ve eğitmen )  şeklinde planlanmaktadır. Esnek çalışma saatleri ile ile günlük rutininizi bozmadan spora vakit ayırabilirsiniz.

FİT İSTANBUL haftanın tüm günleri üyelerine hizmet vermektedir.

4.Levent Fitness Salonumuzdaki Diğer Branşları İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.