4.Levent Fitness Salonu Birebir Fitness Dersleri

4.Levent Fitness Salonu FİT İSTANBUL, Fitness ile fiziksel olarak formda kalmak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyen kişilere özel antreman programları ile çalışır. 4.Levent Spor Salonu‘ muzda Fitness’ ın yanı sıra   Pilates,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit  ve  Muay Thai   branşlarında uzman, sertikalı eğitmenlerimiz ile çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Fitness, tutarlı bir şekilde egzersiz yapmaktan çok daha fazlasıdır. Salonumuzda çok çeşitli fitness antreman programları yapılsa da ortak amaç kişilerin fiziksel uygunluk bileşenlerinin ve psikolojik dengenin iyileştirilmesi ile formda bir vucuda sahip olmasıdır. Kişisel Fitness antremanlarımız öncelikli olarak bilinçli spor yapma, kişilerin hedefleri, fiziksel kapasitesi, fiziksel özellikleri ve deneyimine bağlı olarak ilerler.

Kişisel Fitness Antrenörü ile Bölgesel Zayıflama ve Kilo Verme

4.Levent Fitness salonu’ muzda fitness programları kapsamında ölçümlemeniz yapılarak fitness seviyeniz tespit edilir. Fitness ve diğer spor branşlarımızda fiziksel uygunluk koşullarının incelenmesi oldukça önemlidir. Bu koşullar kardiyovasküler fitness, kas gücü, kas dayanıklılığı, vücut kompozisyonu ve esneklik olarak değerlendirilir. Böylece, her bir koşulu ne kadar iyi gerçekleştirdiğini belirleyerek bir kişinin fiziksel olarak uygun olup olmadığını anlayabiliriz. Sonuçlara göre, fitness programınız hazırlanarak periyotlanır. Fitness özel ders program ve periyotlaması doğrultusunda personal trainer tarafından kilo verme, bölgesel zayıflama, kas gelişimi sağlanır.

4.Levent Fitness Salonumuzda Üyelik Sistemi

Gün içerisinde zinde kalmak isteyenler için 4. Levent fitness salonu, iş hayatınızdan artakalan zamanları değerlendirme olanağı sağlar.

Fitness programlarında birebir çalışmalarımız 10 derslik üyelik sistemi, 20 derslik üyelik sistemi ve düet ders ( iki öğrenci ve eğitmen )  şeklinde planlanmaktadır. Esnek çalışma saatleri ile ile günlük rutininizi bozmadan spora vakit ayırabilirsiniz.

FİT İSTANBUL haftanın tüm günleri üyelerine hizmet vermektedir.

Kişiye Özel Fitness Programı, 4.Levent Fitness Salonu

Düzenli fitness egzersizlerinin sağlığımıza faydaları ve yaşam kalitesini arttıran etkileri göz önünde bulundurulduğunda fiziksel aktivitenin önemi anlaşılmaktadır. Bölgesel zayıflama, sıkılaşma ve ya belirli bir kilo hedefine ulaşmak için doğru programlanmış ve bilinçli yapılan birebir fitness dersleri en doğru seçimlerden biridir.

Alanında uzman sertifikalı eğitmenlerimiz ile katılacağınız birebir fitness programları, kendinizi zinde ve daha iyi hissetmeniz  için özel olarak planlanmaktadır. Sabah erken saatlerde açılan 4. Levent fitness salonu FİT İSTANBUL, akşam geç saatlere kadar tüm branşlarda faliyetlerine devam etmektedir. İş çıkışı veya işe başlamadan önce spora spora zaman ayırmak isteyenlerin tercih ettiği spor salonumuzda rutin hayatınızı engellemeden spor yapabilirsiniz.

4.Levent Fitness Salonumuzdaki Diğer Branşları İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.Levent Fitness Salonu Konsept Egzersiz Programı

4.Levent Fitness Salonumuzda dengeli bir yaşam sürdürme arzusu, sağlıklı ve formada bir vücut eğitimlerine tutkuyla bağlı antrenörlerimizle çalışma fırsatı bulursunuz. Bugün dünyanın her köşesinde bir çok spor salonu bulunmaktadır fakat gerçekte fayda sağlayan bilinçli ve kişiye özel çalışmaların olmasıdır.

Birçoğumuz spor salonlarına gidip ne yapacağımızı bilmeden çalışıyoruz. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde iş hayatı ve özel yaşamımızdan vakit ayırarak yaptığımız egzersizler çoğu zaman sonuç vermeyip motivasyonumuzu düşürmektedir.

FİT İSTANBUL olarak üyelerimizin bilinçsiz ve sıkıcı egzersizler yerine heyecan verici çalışmalar yapmalarını sağlamak için kişiye özel eğitimler ile çalışıyoruz.  Antrenörlerimizin kişiye özel programlari ile yepyeni bir spor salonu deneyimi yaşayabilirsiniz.

4.Levent Fitness Salonu’ muzda en iyi eğitmenlerimizle optimum verim sağlayacak şekilde çalışırsınız. Kas dengesi oluşturma, kilo verme, bölgesel zayıflama, sıkılaşma ve esneklik için tasarlanmış egzersizler ile antrenmanınıza kişiselleştirilmiş dokunuş katmaya inanıyoruz.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

4.Levent Spor Merkezi‘ mizde ücretsiz FITNESS deneme dersine bekleriz.