4.Levent CrossFit Salonu, Birebir CrossFit Antremanları

4.Levent CrossFit Salonu FİT İSTANBUL, mükemmel bir güç ve kardiyo egzersizi olan CrossFit sporunda kişilerle birebir çalışmalar yapmaktadır. CrossFit, kardiyo, fitness ve halterin bir karışımı olan çok yönlü ve dünyadaki en etkili egzersiz antreman programlarından biridir. Kişiye özel çalışma sistemini benimsediğimiz salonumuzda bireysel koçunuzla yapacağınız CrossFit programlarında antremana adapte olmanız ve potansiyelinizi en üst seviyeye çıkararak gelişmeniz hedeflenir. Çalışmalar her katılımcının seviyesine göre farklılık gösterir. Deneyimli CrossFit antrenörlerimiz aynı zamanda kardiyo, dayanıklılık, güç, esneklik, hız, koordinasyon, çeviklik ve denge konularına odaklanarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.
4.Levent Spor Salonu‘ muzda CrossFit dışında Fitness,  Pilates,   Yoga,   Kick Boks  ve  Muay Thai branşlarında da çalışmalarımız devam etmektedir.

4.Levent Crossfit Salonu

4.Levent CrossFit Salonu Üyelik Sistemi

4.Levent CrossFit Salonu’ muzda standart spor salonlarının aksine, faaliyetlerimizi kişiye özel olarak sürdürmekteyiz. Hangi spor dalı ile ilgileniyorsanız ilgilenin, birebir çalışmalar zamanında ve doğru bir şekilde sonuç almanın en iyi yoludur.  Zamanınıza saygı duyuyoruz ve bu yüzden spor salonlarında bilinçsizce yapılan antremanlar için vakit harcamanızı istemiyoruz. Salonumuzda nitelikli antrenörlerimiz sadece sizin için oluşturulmuş farklı antreman türleri ve dirençli egzersizlerle gelişiminizi takip eder.

Profesyonel CrossFit antremanlarımıza kişisel antrenörünüz ile birlikte 10 derslik üyelik ve 20 derslik üyelik alarak katılabilir, esnek çalışma saatleri ile günlük rutininizi bozmadan spora vakit ayırabilirsiniz.

CrossFit Spor Salonu

4.Levent CrossFit salonu’ muzda CrossFit çalışmaları, yüksek yoğunlukta yürütülen ve kişiye göre değişen, itme, çekme, çömelme, kaldırma, koşma gibi fonksiyonel hareketlerden oluşur.

Salonumuz  CrossFit performans antremanları için gerekli donanım ve ekipmanın bulunduğu, eğlenceli bir ortama sahiptir. Zorlu CrossFit seanslarında antrenmanlar, farklı bireylerin ihtiyaç ve yeteneklerine uyacak şekilde ölçeklendirilmektedir.

CrossFit, geniş, genel ve kapsayıcı özellikleri ile egzersizlerin düzenli yapılması ve sağlıklı beslenme ile karakterize bir yaşam tarzıdır. Zorlayıcı CrossFit antremanları, dengeli karbonhidrat ve protein alımı ile vücudun dirençli olmasını gerektirir. Hareket verimliliğini arttırmak için çalışmalara düzenli katılmanız faydalı olacaktır.

4.Levent CrossFit Salonumuzdaki Diğer Branşları İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.Levent CrossFit Salonumuzda Yeni Bir Başlangıç Yapın

Bir spor branşı ile ilgilenmek sağlığınızı ve yaşam tarzınızı kontrol altına almanın ilk adımı olabilir. Spor yapmakta yeniyseniz veya fiziksel zindelik için nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, kişisel eğitmenlerimiz, özel antreman programları ile size rehberlik edecektir.

FİT İSTANBUL olarak, sporun herkese açık bir yaşam biçimi olduğuna inanıyoruz. Birçoğumuz iş hayatı, arkadaş çevresi ve aile yaşantısı içinde spor yapmayı zor buluyoruz. FİT İSTANBUL da bu zor seçimleri önemsiyoruz çünkü zinde ve sağlıklı olmanın yaşam kalitesini arttırıcı gücünün farkındayız. Kendinizi spor salonlarında bir telaş içinde buluyorsanız ya da başlamak için yeterli motivasyonunuz yoksa sizleri aramıza bekliyoruz.