4.Levent Cadillac Pilates Salonu, Pilates Stüdyosu

4.Levent Cadillac Pilates Salonumuzda kendini bu sporu yapmaya hazır hisseden her yaşta kişiyle özel Cadillac Pilates çalışmaları yapılmaktadır.

Cadillac Pilates te platform desteği ile yapılan egzersizler enerji vericidir, hareketler kalçaları ve omuzları esnetmeye yardımcı olur. Yayların direncine karşı egzersiz yapmak bacaklar, kollar, omuz, kalça ve aslında tüm bedeni çalıştırarak kişilerin daha iyi performans göstermelerini sağlar. Cadillac Pilates egzersizleri rehabilitasyon, denge ve koordinasyon için mükemmel bir egzersiz programıdır. Sağlık sorunları sebebiyle hareket kabiliyeti sınırlı olan kişiler ve ileri yaşta kişiler için de idealdir. Egzersizler gerçikten çok yönlüdür ve yeni başlayanlardan deneyimli sporculara kadar her seviyedeki kişilere hitap etmektedir. Cadillac Pilates, diğer egzersiz rutinlerine tamamlayıcı olarak da tercih edilebilir.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda Pilates’ in yanı sıra  Fitness,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit   ve   Muay Thai  branşları bulunmaktadır.

Neden Cadillac Pilates Yapmalıyız?

Cadillac Pilates, vücudunuzu güçlendirmek, çekirdek dengenizi geliştirmek ve daha esnek olmanıza yardımcı olmak için birçok avantaja sahip bir egzersiz programıdır. Genel güç, esneklik, koordinasyon ve denge dahil olmak üzere Pilates’in tüm faydalarını sunar.  Egzersizler, güçlü kemikler oluşturmaya yardımcı olmak için yeterli direnç ve hareket çeşitliliği sağlar. Bunlar, güçlenmiş kas yapısı, güçlü bir sırt, dik omuzlar, dik bir duruş ve postural denge ile sırt ağrısı gibi fiziksel ağrılardan kurtularak günlük yaşamda iyileşmelere yol açar. Sonuç olarak sağlıklı ve zinde bir vücut kendimizi çok daha iyi hissettirir.

Cadillac Pilates Özel Ders Üyelik

Özel Cadillac Pilates Dersleri için birebir çalışmalarımız 10 derslik ve 20 derslik üyelik şeklindedir.

4.Levent Cadillac Pilates stüdyomuzda özel pilates dersleri kişiye özel egzersiz planı oluşturarak yapılır. Profesyonel Pilates eğitmeniniz ile dersleriniz vücut direncinize bağlı olarak ilerleme gösterir. Hedeflenen kas kitlesi, kilo verme, esnek ve dengeli bir vücut formu oluşturmak için belirlenen programa düzenli olarak devam etmeniz önerilir. Egzersizlere katılma gün ve saatlerini pilates koçunuzla belirleyebilirsiniz. Salonumuz haftanın tüm günleri hizmet vermektedir.

Pilates yapmaya başladığınızda 10 derste daha iyi hissedeceksiniz, 20 derste daha iyi görüneceksiniz ve 30 derste tamamen yeni bir vücuda sahip olacaksınız.   Joseph PILATES

4.Levent Cadillac Pilates Stüdyosu Özel Pilates Dersleri

Cadillac Pilates Nedir, Nasıl Yapılır ve Faydaları Nelerdir?

Pilates, temelde esneme ve uzatma egzersizleri ile omurga ve beden dengesi için son derece faydalı hareketler içerir. Cadillac Pilates ek olarak, üst vücut antremanları ile vücudu zorlayarak postural hizalamayı optimize eder. Cadillac ürkütücü bir Pilates ekipmanı gibi görünebilir ama aslında inanılmaz derecede çok yönlü ve önemli bir Pilates ekipmanıdır. Yaylar, makaralar ve hareketli çubuklarla donatılmış, üzerinde çelik yapılı bir yatak üzerinde kol yayları, omurga eklemini çalıştırmak için bir geri dönüş çubuğu ve omuzları esnetmeye yardımcı olmak için bir itme çubuğu vardır.

Yayların ayarlanabilir olması bacaklar, karın, kalça, sırt ve göğüs bölgesinde etkili olması ile birlikte vücudun farklı bölgelerinde çalışma imkanı sunar. Cadillac Pilates programında ruh halinize veya vücut direncinize bağlı olarak yumuşak veya yoğun bir egzersiz yapabilirsiniz. Rutin egzersiz programlarına ek olarak, Cadillac Pilates patoloji, yaralanma veya rehabilitasyon durumunda fizyoterapistlerin de kullandığı fiziksel performansta kademeli bir iyileşme sunar.

Salonumuz, konseptimiz ve üyeliklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçin.

4.Levent Cadillac Pilates Stüdyomuzda ücretsiz deneme dersine bekleriz.

4.Levent Pilates Salonumuzdaki Pilates Derslerini İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.Levent Cadillac Pilates Stüdyomuzda Diğer Branşlar

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.