4.Levent Aletli Pilates Salonu, Aletli Pilates Özel Ders

Aletli pilates, hareketsiz bir yaşam rutini olan, fiziksel ve zihinsel canlılık kazanmak isteyen ve çeşitli sağlık sorunları sebebiyle hareket kabiliyeti sınırlı olan insanlar için gerçek bir rehabilitasyon şeklidir. 4.levent Pilates Stüdyomuz, uzman pilates eğitmenleri koçluğunda yenilikçi ve yaratıcı egzersizlerle kişilerin, doğru kas gruplarını kullanarak hareketlerin koordinasyonunu sağlamaya yönelik bire bir çalışmalar yapar.

4.Levent Spor Salonu‘ muzda Pilatesin’ in yanı sıra  Fitness,   Yoga,   Kick Boks,   CrossFit   ve   Muay Thai  branşları bulunmaktadır.

4.Levent Aletli Pilates Stüdyomuzda Üyelik Nasıl Olur?

Özel Aletli Pilates Dersleri için birebir çalışmalarımıza 10 derslik üyelik ve 20 derslik üyelik ile katılabilirsiniz. Dilerseniz iki öğrenci ile katılımın olduğu düet ders üyeliklerimiz mevcuttur. Sporun hayatımızda gereklilik olduğu kadar keyifle yapılmasının önemine inanıyoruz. Bu yüzden kontratlara bağlı kalmadan keyifle derslere katılmanızı tercih ederiz. 4.Levent Aletli Pilates Salonumuzda kişisel pilates eğitmeniniz ile yapacağınız program ile müsait zamanlarınızda derslere katılabilirsiniz.

Pilates yapmaya başladığınızda 10 derste daha iyi hissedeceksiniz, 20 derste daha iyi görüneceksiniz ve 30 derste tamamen yeni bir vücuda sahip olacaksınız.   Joseph PILATES

4. Levent Pilates Salonumuzdaki Pilates Derslerini İnceleyin.

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.Levent Aletli Pilates Stüdyosu Diğer Branşlar

Görsele tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.